2016 Yılının Moda Rengi: Marsala

2016 Yılının Moda Rengi: Marsala

2016 yılının moda rengi şarap ve kızıl tonlarını içeren marsala olacak. Şarap kırmızısı, aşkın ve tutkunun rengidir. Toprak tonları ise, sakinliği ve huzuru

3732 Kez Okundu
10 Nisan 2016 Pazar 17:03
loading...

marsala-12016 yılının moda rengi şarap ve kızıl tonlarını içeren marsala olacak. Şarap kırmızısı, aşkın ve tutkunun rengidir. Toprak tonları ise, sakinliği ve huzuru simgeler. Bu iki rengin karışımı ile ortaya çıkan marsala, modayı yakından takip eden kadınların dolaplarına yer alacak. Koyu tonları ile kış mevsiminin de trend rengi olan marsala, sadece moda değil, kozmetik, ev dekorasyonu, süsleme gibi bir çok alanda karşımıza çıkacak.

marsala

2016 yılının moda renkleri; eflatun, deniz moru, gri tonları, zeytin yeşili, mavi ve turkuaz tonları, pudra renkleri favoriler arasında yer alıyor. Zamansız renkler olarak da bilinen bu renkler adından da anlaşılacağı üzere her mevsim rahatlıkla giyilebilir. Topraksı şarap tonları özellikle düğün, nişan, kokteyl ve partilerde göz alıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak. Seksi, zarif ve tutkulu bir renk olan marsala ile 2016 yılını rahatlıkla geçirecek ve muhteşem bir görüntüyle akıllarda kalacaksınız.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder