Beslenme Haberleri Tümü

Karaciğerinizi 20 Yaş Gençleştiren Tarif


Karaciğer kendi kendini yenileyebilen bir organdır, yalnız şayet bir biçimde hasarlıse, bütün bedene zarar verebilir. Bir hekim sizin karaciğeriniz yağlı dediyse, çoğu sıhhat sorununun kaynağı olacağından bunu acele çözmelisiniz. Popüler, yağlı karaciğer hastalıklarının da %80 i kilolu olma hakkındakidir ve erkenden bulgu göstermez.


Bir diğer ciddi karaciğer hastalığı, sirozdur. Bu hastalık karaciğer kanseri ile neticelenebilir ve ölümcül bulunduğu bilinmektedir, bu yüzden bunu nasıl çözeceğinizi öğrenmelisiniz. Özellikle çok kilolu ya da süratli kilo kayıbı, sıhhatsız diyet, bağırsak hastalıkları şunlara sebep olur. Neyseki karaciğer problemlerinin fazlasına natural çözümler vardır.

Özellikle sıhhat yararlarını bilmeden değişik meyveler yiyoruz. Mesela, demirhindi meyvesi karaciğerinizdeki yağları gidermek yönünden harika ve aşağı yukarı bütün karaciğer problemini tedavi edebiliyor. Bu meyve bedeninizi korur, sindiriminizi geliştirir, karaciğeri korur, kolestrolü düşürür, safra hakkındaki sorunları tedavi eder ve genel sağlığınızı iyileştirir. Yağlı karaciğer hastalığını ve hepatiti tedavi etmek için onu nasıl kullanacağınız:

Demirhindi Çayı Nasıl Demlenir?

Demirhindi ağacının meyvelerinden oluşturular demirhindi çayını demlemek son derece kolay. Çayı hazırlamak için öncelikle aşağı yukarı 1 litre su kaynatılmaya başlanılır ve su kaynamadan anında evvel 20 gram kadar demirhindi meyvesini suya katılır. Su iyice kaynadıktan sonra çay soğumaya bırakılır. Çay soğuduktan sonra sabah ve akşam olmak suretiyle günde İki kere tüketilebilir. Tavsiye edilen oranlarda kullanıldığı takdirde çayın etkisinden en verimli biçimde yararlabilir.

Kullanımı nasıl olmalı?

Günde İki kez (sabah ve akşam) 1 su bardağı içmek karaciğeriniz ile ilgili herhangi bir sorunu tedavi eder ve sağlığınızı geliştirir.Biraz bal koyarak tatlandırabilirsiniz. Ama şekersiz içmeyi tavsiye ediyoruz.loading...
Son Eklenen Galeriler
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz