Mustafa Uğurlu: Altın Portakalımı çaldılar

Mustafa Uğurlu: Altın Portakalımı çaldılar

Mustafa Uğurlu, 1998 yılında Ağır Roman filmiyle kazandığı Altın Portakal heykelciğinin çalındığını açıkladı: Gece yarısı evime giren şahıslar, uyuduğum sırada bana bayıltıcı sprey sıkmış, Altın Portakal'ımı da gerçek altın sanarak almışlar.

754 Kez Okundu
22 Temmuz 2015 Çarşamba 00:11
loading...
BABA YADİGARI ÇAKMAĞI DA ALDILAR
Uğurlu, olayı şöyle anlattı: "Gece yarısı evime giren şahıslar, uyuduğum sırada bana bayıltıcı sprey sıkmışlar ve sabaha kadar evimde parti vermişler. Komik ama Altın Portakal'ı da gerçek altın sanarak almışlar. En çok üzüldüğüm şey ise babamdan yadigar kalan çakmağı almaları oldu. Sabah neye uğradığımı şaşırmış bir vaziyette uyandım."


TÜREL'DEN UĞURLU'YA SÜRPRİZ
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, oyuncu Mustafa Uğurlu'nun Altın Portakal heykelciğini tekrar vereceklerini açıkladı. Türel'in Twitter sayfasından yaptığı açıklama şu şekilde, "Mustafa Uğurlu'nun başına gelenlere çok üzüldüm. 1998 yılında 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' dalında kazandığı Altın Portakal ödülü çalınmış Çalınan diğer kıymetli eşyası, baba yadigarı çakmağının yerini dolduramam ama ödülün aynısını kendisine en kısa zamanda göndereceğim"

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder