'Örümcek ağı estetiği' kadınları buluşturdu

'Örümcek ağı estetiği' kadınları buluşturdu

OFM Hastanesi'nde görevli dermatolog Dr. Hüray Hügül, DRN Ajans& PR'ın gelenekselleşen 'Cumartesi Kahvaltıları' etkinliğinde Antalyalı kadınlarla bir araya geldi.

1025 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 17:55
loading...
Dr. Hüray Hügül, Akra Barut Otel'deki kadınlarla buluşmasında 'örümcek ağı' estetiği hakkında bilgiler verdi. Dr. Hügül, uygulamanın hangi durumlarda kullanıldığı, yöntemin nasıl uygulandığı ve etkileri hakkında açıklamalar yaptı. Şeklen gösterdiği uygulamadan kadınların korkmaması gerektiğini de vurgulayan Dr. Hügül, uygulamanın sonuçlarının gözle görülebilir olduğuna değindi.
Dr. Hüray Hügül, 'örümcek ağı estetiği'nin ameliyatsız, zahmetsiz, hızlı, kolay ve modern bir cilt gençleştirme ve yüz germe yöntemi olduğunu söyledi. Cilt bakımı veya bu tarz uygulamaların yaşı olmadığını ifade eden Dr. Hügül, kimilerinin işi gereği güneş altında çalıştığı için erken uygulama yapmaya ihtiyaç duyduğunu, kimilerinin ise 50'sine gelmelerine rağmen hiç bir uygulamaya ihtiyaç duymadığını kaydetti. Bilgilendirmenin ardından Dr. Hügül ve kadınlar birlikte fotoğraf çektirdi.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder